Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amikor belépek a gépemen a...

Amikor belépek a gépemen a mappákhoz, google chrome böngészős linkek is megjelennek, de még 2009-ből is, hogy tudnám ezeket eltávolítani?

Figyelt kérdés
Van barátnőm is, és a cuccok nagy része régebbi (nyilván triplaikszes) mint mióta ismerjük egymást, de nem akarom, hogy lássa. Tudjátok hogy kell eltünktetni őket? Vagy ha jobb felül rászűrök olyan szavakra, hogy "szexi" stb és azokat cakkumpakk ki akarom törölni, hogyan kell? Help!! Vagy hogyan érhetem el ezeket az elrejtett mappákat amikről eddig amúgy nem is tudtam? Ilyen bannerek is voltak leöltve, fura félképek, kicsi gombostűhegy méretűek is, és amúgy fogalmam sincs mik ezek. Én, ha céltudatosan mentettem le valamit, tudtam hova, de azokat már töröltem, nyílván, de ezekkel nem tudok mit kezdeni.

2017. ápr. 10. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Én sem tudom sajnos , keress fel egy informatikust , fél perc alatt megcsinálja! Én erre a "célokra" egyébként az "inkognitólapot" szoktam használni Chromeban ;)
2017. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!