Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kitöröltem egy nagyon fontos...

Kitöröltem egy nagyon fontos mappát véletlenül a gépemről. Hogy tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Nincs a lomtárba. Van rá esély, hogy valahol megtalálom és vissza tudom állítani? (Windows 7-esem van)

2017. ápr. 23. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Te már nem.... profi adatmentő cégek Talán, és nagyon drágán. Szóval vegyél könnyes búcsút tőle
2017. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Javaslok egy pohár hideg vizet.

1. Hogy lehet úgy véletlenül törölni valamit, hogy a lomtárban sincs meg?

2. Amiről nincs biztonsági másolatod, az nem lehet "nagyon fontos"

2017. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem segítesz a helyzeten, az ítélkezéseddel!
2017. ápr. 23. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig igaza van. ami fontos arról van mentés. kész.
2017. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT egy programmal. Ajánlom figyelmetekbe és más ilyen hasonló helyzettel bajba jutónak. Undelete Plus!!
2017. ápr. 23. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
persze persze :)) aki olyan béna hogy "véletlen kitöröl" dolgokat, az majd pont vissza is tudja állítani..
2017. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:

Igen, vannak undelete programok, adj hálát az égnek hogy visszahozta amit figyelmetlenségből elkótyavetyéltél.


Remélem tanultál az esetből és a tanulság nem az, "hogy semmi gond, ha törlök valamit ezzel majd visszahozom" mert nincs rá garancia hogy mindig sikerülni fog. Főleg ha közben sok más adat írása is történt.

2017. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
easeus data recovery is ilyen program, meg van még millió. Egyedül az a lényeg, hogy ha töröltél valamit akkor egyből kezd el visszaszedni, mert akkor 99 százalék, hogy sérülésmentesen visszaszeded, de hetekkel később már felejtsd el, mert úgyis sérült lesz.
2017. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért nem volt biztonsági mentés róla, mert épp dolgozom rajta. Kis időre hagytam abba. Átszerettem volna helyezni más helyre, és amikor kitöröltem azt a mappát, ahol volt, törlődött vele együtt és közben láttam, hogy nem másolta át a másik helyre. Tanultam az esetből persze (reggeli "szívrohamnak" elég is volt), meg máskor mindig vagy adathordozón vagy a drive-omon megvannak, azok amik fontosak nekem. Ez most így alakult.
2017. ápr. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!