Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnék belépni a fiókba?

Brandon41 kérdése:

Hogyan tudnék belépni a fiókba?

Figyelt kérdés
Van nekünk egy gépünk,ami nem működött rendesen, és ezért ezt talán egy évig nem használtuk. Tegnap bekapcsoltam a gépet hát ha most jó, működött is csak rajta volt az anyám jelszava amit már ő is elfelejtett. Valahogy belehetne lépni gép újra rakása nélkül?

2017. máj. 4. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


Letöltöd a Live CD-t, kiírod lemezre vagy pendrive-ra és arról indítod a gépet.

2017. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dongaben ***** válasza:
Ez attól függ, mit szeretnél menteni róla. Ha a saját fiókjában vannak ezek a fájlok, akkor a Live Linux is esélytelen. Édesanyád erőltesse meg az agyát...hátha beugrik a jelszó.
2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nincsen cd/dvd íróm.
2017. máj. 4. 15:09
 4/16 Dongaben ***** válasza:
A Live Linux USB-ről is futtatható. Viszont, ahogy írtam: Ha a saját Windows fiókban vannak a lementendő fájlok, akkor kár próbálkozni...
2017. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából csak utalásra szokta használni a gépet,de azóta amióta rossz a másik gép,az én gépemet használta.
2017. máj. 4. 15:13
 6/16 Dongaben ***** válasza:
Én először a HDD-t áttenném a másik gépbe másodlagosnak, és kiderül, mit lehet róla menteni...
2017. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Simán le lehet menteni a fájlokat Linux live CD-vel, hacsak nem titkosított fájlrendszer és saját használatú fájlok. Ugyanis ha úgy mountolod, a Linux tojik az NTFS ACL-jére.
2017. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#1 és ez minden Windows-on működik?
2017. máj. 4. 15:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de ugye rainbow table alapon működik, azaz, ha anyukád normális jelszót használt (pl N8k!p19Bs) akkor nem fogja tudni feltörni. De mivel sanszosan alma123 szintű volt, van esélyed.
2017. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dongaben ***** válasza:
Jelszóval védett fiók tartalmát nem fogod tudni visszahozni. Ha 1 évvel ezelőtt, csak banki átutalásra volt használva, akkor, miért nem lehet formázni? Ezek az adatok megvannak a banknál...
2017. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!