Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos-e youTube to mp3...

Vírusos-e youTube to mp3 converter?

Figyelt kérdés

Innen szoktam zenét letölteni de mikor kijelölöm azt a szöveget amibe a linket kell írni és, akkor megnyit egy ismeretlen oldalt és félek hogy azok vírust tartalmaznak.

Eddig nem voltam vírusos.

A youTube to mp3 converter magában tartalmaz vírust?

Merjem tovább használni?

UI.:nem régóta használom



#vírus #oldal #youtube to mp3 converter
2017. máj. 5. 18:05
 1/4 Djjjozsiiiii ***** válasza:
100%

Én még nem tapasztaltam vírust a letöltés során.

ADBLOCKER-t szoktam használni, így az esetleges reklámok nem jelennek meg. Javasolt használni.

2017. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne fely :) az csak reklam abbol tartsak fent az oldalt. Amugy amit #1 irt tok igaz ;)
2017. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Mindenki ajánlja az adblockert de abba már nem gondolnak bele, hogyha mindenki használná akkor nem lenne pl youtube converter, hogy a témánál maradjak. Én ellenkezőleg, nem ajánlom a használatát, csak az oldalak üzemeltetőivel szúrsz ki vele, akik a reklámokból tartják fent az oldalt.
2017. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Djjjozsiiiii ***** válasza:

:offtopik:


Kedves LeonScottKennedy,

hány ilyen kitett hirdetésre klikkeltél, és használtad a mögötte lévő szolgáltatást?

Megnéztem adblock nélkül a kérdéses oldalt, orosz társkeresőre ugrott az egyik, a másik "szolga" szerepű nőkből lesz a legjobb barátnő hirdetés jelent meg. Plusz, egy ugyancsak pikáns szerepjátékra lehet elnavigálni.


Amíg ilyen mocsok dől az oldalakon hirdetés gyanánt, én kikapcsolom és nem érzem emiatt magam rosszul.

2017. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!