Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom visszatériteni a...

Hogy tudom visszatériteni a pénzemet? Avast Virus irtó

Figyelt kérdés

Kiprobáltam valami ingyenes verziót és mikor vége lett levettek a számlámról 14000ft-t és nem tudom, hogyan szerezem vissza ezt a pénzt.


[link]


Ez alatt a link alatt leirja a dolgokat de ha megkerestem a rendelésemet ott nincs olyan, hogy visszatérités. SEGITSETEK SOS SOS SOS SOS



2017. máj. 18. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Az ingyeneshez nem kell megadni semmilyen számlaadatot (azért ingyenes, uh), ÍGY nem is tudnának levenni sehonnan sem pénzt. Ha mégis megadtad az adataidat akkor elég hülye vagy és megérdemled a sorsodat. :)
2017. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az igyenes verzió 30 napig tart. Amikor kiszeretném probálni olyan mint ha fizetnék. Szoval mikor az ingyenes nem ingyenes akkor az pénzbe kerül. És ha boltban veszel valamit ami ingyen van attól még lekell huzni a kaszánál a terméket... Itt is lekellet muszály volt megadni vagy különben nem probálhatam volna ki az ingyeneset.. De rohadtul nem ez volt a kérdés szóval te is nagyon okos lehetsz
2017. máj. 19. 01:31
 3/15 lali51 ***** válasza:
85%
Az 1#- nek igaza van.
2017. máj. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rendben de nem ez volt a kérdés lehet igaza van. De akkor sem erről kérdeztem.
2017. máj. 19. 04:57
 5/15 levis56 ***** válasza:
100%
Le járt a 30 napos pénz visszafizetési garancia. A mikor megadtad az adataidat azzal meg is rendelted a terméket. 30 napod volt eldönteni,hogy kell vagy nem,nem jelezted,hogy elégedetlen vagy a termékkel ezért 30 nap után véglegesítették a megrendelést. Az Avastnak van free verziója,te a pro változatot rendelted meg.
2017. máj. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen de az ingyenes volt ki próbálhattam 60 napig
2017. máj. 19. 06:19
 7/15 belapus ***** válasza:
100%

Fel kell venned a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal és meg kell próbálnod meggyőzni őket arról, hogy kellő hozzáértés nélkül indítottad el az ügyletet.

Ekkor már csak rajtuk múlik, hogy a kellő jóindulatukon túlmenően is figyelembe veszik-e az érveidet.

Miután a pénz visszafizetési határideje lejárt, nem kötelezhetőek erre.

Te a fizetős verziót próbáltad ki, amely csak úgy ingyenes, ha a vásárlástól számított 30 napon belül jelzed, hogy nem tartasz igényt a termékre.Ekkor visszakapod a pénzedet.Jelzés nem történt, így joggal gondolták azt, hogy elégedett vagy, és a tranzakció véglegesítésre került.

2017. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Innen tölthető le az ingyenes Avast amihez semmilyen adatot meg számlaszámot nem kell megadni a használatához és nem csak 30 napig használhatod.


[link]

2017. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

az ingyenes verzió, egy ingyenes regisztrálás után, 1 évig!

működik. Azután újból, ingyenesen regisztrálnod kel, és ezt évente ismételni. ennyi semmilyen olyan adatot (bankszámlaszám stb.) nem kérnek amiről a pénzt le tudják emelni!

TE egy fizetős verziót töltöttél le, és az eladáskor ÁSZ szerződésben rögzített, meghatározott határidőn belül, NEM álltál el a vásárlástól!

sajnos így nagyon vszínűtlen, hogy a levont összeget visszakapd!

nagyon nagy jóindulat kell az értékesítő részéről és sok türelem, kérvényírás, hivatalos levelezés stb... részedről

2017. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszi a választ 7-es. Tobbieknek megsuggom feleslegessen pazaroltatok ram a szabadperceiteket.
2017. máj. 20. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!