Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehetne ezt kideríteni...

Hogy lehetne ezt kideríteni ki volt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy feltörték a barátnőm facebookját es a beszélgetesünkben lévő megosztott képeinket,videóinkat lementették és küldözgetik szét a városban.Szerintem ez gusztustalan amit csináltak.Hogy lehetne kideríteni ki volt?

2017. máj. 23. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

"feltörték" - voltam akkora ökör hogy bejelentkezve maradtam egy nyilvános gépen, vagy előhagytam a telefonom attól függetlenül, hogy tudtam milyen gyökerek az ismerőseim.


Sehogy.

2017. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem maradt bejelentkezve es mindig változtatja a kódját.És nem ismerősök voltak.
2017. máj. 23. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség, hátha
2017. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a probléma nem igazán érdekelné őket :/
2017. máj. 23. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs a kezedben és a neten sem érhető el olyan eszköz ami felderítené hogy ki lépett be a profilba. Még akkor sem ha rendelkezésre áll az IP-címe (ami amúgy lehet hamisított, rejtett is).


Az IP-címhez tartozó felhasználói adatokat harmadik félnek kizárólag a netszolgáltató adja ki rendőrségi megkeresésre. Ahhoz viszont fel kell jelentened.

2017. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2017. máj. 23. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsit később tévedtem ide. Mi lett az ügyből? feljelentetted ?
2018. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!