Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni hogy ez a weboldal mennyire megbízható lehet szerintetek és hogy megérné-e a "Unregistered Air Mail" opciót választani szállításra 0$-ért. Vélemény? Továbbá mi az a "GB" a képen? (Kép és link a leírásban)

Figyelt kérdés

Kép: [link]


weboldal: [link]


A segítséget előre is köszönöm :D.



#vásárlás #kiszállítás #webáruház #megbízható weboldal #megbízható vásárlás online #online buktatok #átverés online #kiszállítási kockázat
2017. máj. 25. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A Gearbest rendben van, sokszor rendeltem tőlük.

Az unregistered szállítással sem volt gond, bár csak 22e forint volt legnagyobb rendelésem.

A másik kérdést nem értem. A GB a Gearbest röviden. A vásárlásért, értékelésért pontokat kapsz. Ezeket később új vásárlásnál felhasználva csökkentheted a vételárat.

2017. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehetne még két kérdésem?

Gondolom utánvétellel nem lehet venni de milyen cég vagy én ezt hogyan fogom majd kézhez kapni? Postán? Az érdekelne még hogy az okozna-e gondot hogy a kártyán amivel fizetek forint van nem pedig dollár?

Válaszodat előre is köszönöm.

2017. máj. 26. 14:42
 3/3 anonim válasza:
Postán kapod, és nem baj ha forint van a kártyán.
2017. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!