Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki nagyon fel akarja...

M. Fehérvári Judit kérdése:

Valaki nagyon fel akarja törni az emailfiókom erről az IP-ről:188.143.11. 0? Annyit tudok még, hogy Magyarország és DIGI. Pontosabb helymeghatározásra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

#IP szám lekérdezés
2017. máj. 28. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél pontosabbat nem fogsz tudni.
2017. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtős
2017. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. A DIGI IP cím és időpont alapján be tudja határolni, melyik előfizetőé volt akkor az az IP cím, de lehet az egy kajálda is, ingyen wifivel. És persze nem adják ki ezt az adatot, csak hatóságnak. Tehetsz feljelentést, de kétlem, hogy foglalkoznának ilyesmivel.
2017. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Abban az időpontban pontosan bent voltam az emailemben, s a telefonomra 14:21-kor, 22-kor, 24-kor és így tovább jöttek az sms-ek, mert eleve telefonszámmal védett volt a fiókom. Azóta külön Google-kódom van, amit telefonon hangüzenetben kaptam. Egyszer már feltörték két emailem, s egyikbe sem tudok belépni azóta sem. Csak ehhez több blog is tartozik, így igen kellemetlen volna, ha eltűnne... Eleve a biztonsági beállításoknál tudtam megnézni az IP-t is abban a pillanatban, mikor valaki próbálkozott. Nagyon is foglalkozik ezzel a rendőrség, inkább az azutáni bíróság a sok hercehurca. Szerintem egyébként vagy a Vateráról próbáltak feltörni, ahol vásároltam, nem küldték el, amit vettem, s adtam egy negatívat, majd a gyalázkodások miatt megszüntettem a fiókom, vagy a volt élettársam szerette volna eltüntetni a nyomait. Azért írtam ilyen sokat, hogy Ti is védjétek a fiókotokat, és köszi a segítséget, nekem a város lett volna a fontos, amit elvileg meg lehet nézni itt: [link] csak a Google térképpel nem boldogultam. :-(

Ennyi jött itt ki:

IP cím: 188.143.11.0

Ország: Hungary és rövidítése: HU

Régió: , 0

Város: (a internet szolgáltatótó innen adott IP címet).

DMA kód: 0

Földrajzi hosszúsági fok (longitude): 19.0514

Földrajzi szélességi fok (latitude): 47.4925

Pénznem: HUF

Árfolyam: 1 USA dollár 292.4888 Ft (2017 May 30 Tuesday).

Mert elvileg a Google térképen be elehet írni a koordinátákat is, csak nem jöttem rá, hogy hova... :-(

[link]

2017. máj. 30. 13:26
 5/5 anonim válasza:

Ide is lehet koordinátákat irni


[link]

2017. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!