Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Viber tényleg tárol minden...

Viber tényleg tárol minden videó és telefonhívást, törölt képet, videót, üzenetet, kontaktot?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy ez így van, akkor a f.rkas képem is amit valaha küldtem valakinek is ott van a felhőben lehívható formában?:D

2017. jún. 10. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel. Nekem is visszaszinkronizált sok képet, amiket régen, egy másik eszközről küldtem el. Számodra lehívható, másnak nem, tehát emiatt nem aggódnék.


Egyébként meg száz öregasszony sem tudná megmondani mit tárolnak, meg mit nem, annyit variálták már ezt a programot és egyre rosszabb is lesz.

2017. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de a már törölt képeidet tudtad visszaszinkronizálni?
2017. jún. 11. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván igen. Az eszközön biztos nem voltak ott, miután telepítettem a Vibert, megjelentek. Gondolom, ha direkt kitörölsz a beszélgetésből egy képet, akkor az törlődik.


De hogy honnan, az jó kérdés.

2017. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Programon belül töröltem ezt azt, nem magát a programot.
2017. jún. 11. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt vágom, csak azt nem tudom, hogy mindenhonnan törli e( attól is akinek elküldted, vagy csak a progiban, vagy az eszközről is) .
2017. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom bírósági végzés, határozat esetén nyomozáshoz kikérhetik, de minden más esetben korlátozva van a hozzáférés. Kíváncsi lennék más, hogy tudja ezt.
2017. jún. 11. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!