Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ebben az esetben ki lehet...

Ebben az esetben ki lehet deríteni személyazonosságot?

Figyelt kérdés
Van egy elég problémás exbarátom.Nemrég rám írt egy vélhetően hamis névvel és profilképpel rendelkező egyén facebookon,bele mentem a játékba,beszélgettünk,de valahogy végig az volt az érzésem,hogy az exem küldte rám,hogy a mostani életemről infókat kapjon,mert elég sokat kérdezett.Nem fenyegetett,meg semmi ilyesmi.Pár napja törölhette magát,mert nem látom sehol,de a beszélgetés és a képe megmaradt,mert lementettem.Ez alapján ki lehet deríteni valamilyen módon,ki volt az illető? IP cím megszerzése ebből a beszélgetésből,vagy bármi más módon ? Oltásokat nem kérek,csak normális válaszokat.

2017. jún. 12. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tömör volt :)
2017. jún. 12. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, milyen alapon adnák ki neked a személyes adatait?
2017. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De amúgy neked is egyszerűbb lenne, ha egész egyszerűen nem foglalkoznál a dologgal és inkább olyanokra fordítanád az energiádat, akik fontosak neked.
2017. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a beszélgetésünk végén nem tudom mire ,de azt írta hazug ember vagyok, ez becsületsértés,nem?
2017. jún. 12. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor jelentsd fel...


A rendőrök is hadd röhögjenek egy jót.


Amúgy nem becsületsértés, akkor lenne az, ha nagy nyilvánosság előtt történt volna. Mondjuk ha egy tévéműsorban előadja, hogy az xy egy hazug qrva.


Szerinted nyomozni fognak mindenki után, aki a neten beszólt valakinek?

2017. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dongaben ***** válasza:
Én úgy tudom: ( Lehet, rosszul...) Hogy a Facebook csak bírósági végzés után ad ki információkat bűncselekmény esetén... Én azt hiszem, sem az időt, pénzt, sem az energiát nem éri meg utánajárni.
2017. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ennyiben hagyom. Köszönöm a válaszokat
2017. jún. 12. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!