Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Keresek bármilyen megoldást...

Keresek bármilyen megoldást arra, hogy a Windows 10-et, mint oprendszert át lehessen alakítani Windows 7 "funkcionalitásra" (teljesen el van állítva minden és külön tananyagot követel ez az új Windows)?

Figyelt kérdés

Ha esetleg tudtok olyan okosságot, hogy a Windows 10-et át lehet alakítani Windows 7-té akkor azt is írjátok már meg, mert külön tananyagot követel ez a Windows és elég nehézkes a mindennapokban használni.


Konkrétan az a bajom ,hogy minden máshol van, mint a 7-nél. Esküszöm a Windows XP-ről a Vistára vagy 7-re nem volt ekkora elváltozás.


Köszönöm.


2017. jún. 20. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 éve használom a 10est, és minden a legjobb helyen van benne szerintem. o.o

Nem érdemes ilyenekkel mahinálni, majd megszokod idővel.

2017. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:

Sajnos nem mindent lehet megszokni elfogadható időn belül. Egyébként is, a Windows egy szoftver, nem büntetőtábor, nem kellene megszokandónak lennie, elméletileg. Én az Office akárhányat sem tudtam megszokni, és végül visszaköltöztem a 2003-ra.


A kérdezőnek: ráismerek a problémádra. Az egyetlen lehetőség, hogy elmentesz mindent, ami most a C: meghajtódon van, aztán feltelepítesz egy Windows 7 Pro-t, előtte csontig formázva a partíciót. Igazából még az sem biztos, hogy ez elég, mert rossz esetben még az egész partíciós táblát is törölnöd kell, ehhez rutinos karbantartó segítségét kérd, ha nem akarod a merevlemezt teljesen kiüríteni.

2017. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd rá a 7-et akkor.

Törlöd a C-t, törlöd az 500MB-os részt, majd ezek egybeolvadnak, és erre a részre indítod a telepítést. Az adataid-ha vannak-mentsd le a C-ről! Remélem van D adatpartíciód! Ha nincs, érdemes csinálni.

Amúgy én is maradtam 2003 office-nél...D

2017. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!