Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Magyarországon legális a wifi...

Magyarországon legális a wifi jammer?

Figyelt kérdés
Interneten találtam egy úgynevezett NodeMCU jammert. Ez elvileg nem is jelzavaró hanem leblokkolja az adott wifi-t. (Ha rosszúl tudom akkor nyugodtan javítsatok ki) Az a kérdés hogy Magyarországon legális-e az ilyen vagy ha nem akkor hogyan hozzák át a vámon mások?
2017. jún. 24. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A NodeMCU önmagában legális, mert az egy IoT platform, sok hasznos dologra lehet használni.


Amire te akarod használni az illegális. Ha másokat zavarsz vele, az feljelentést tesz, NMHH kiszáll, bemérnek, és jól megbírságolnak.

2017. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, gondolom csak akkor jelent fel valaki ha nagy "létesítmények" wifi jelét zavarom mert pl szomszédnak fogalma sincs hogy mi ez (max kihívja a szerelőket és azok csinálnak vmit) >> hogyan/mi alapján tudnak bemérni?
2017. jún. 25. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

a rádióhullámok alapján tudnak bemérni - furcsa, mi?


az se biztos, hogy a szomszéd észreveszi, hogy te mérgezted meg a macskáját. ettől függetlenül ne csináld!

2017. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SIDLER22 ***** válasza:
Mért akarnád te a szomszéd netét zavarni? Az nem arra való...
2017. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!