Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem fogadja el 1. netes...

Miért nem fogadja el 1. netes vásárlásnál (jelenleg csak szándék) az iherb az OTP maestro kártyám számát?

Figyelt kérdés

Kiírja: Enter a valid credit card number.


Kipróbáltam, hogy a 4x4 számot szünetekkel is beírom, először egybe írtam, sehogy nem jó neki.



2017. júl. 5. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdekesek:)Akkor minek írják felül,ha lent meg ezt írják.


'Maestro is a debit card owned by Mastercard and iHerb.com at the moment does not offer debit card as a paying option.

'



[link]


Szóval nem fogad el maestrot,ahogy nézem.

2017. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Credit card (hitelkártya) nemegyenlő debit card (amit Magyarországon általában bankkártyának hívunk). Hitelkártyánál (pl. Visa, Mastercard stb.) a bolt kiszámlázza a vásárlást a kártyatársaságnak, az fizet, aztán kiszámlázza neked. Előre nem nézik, van-e pénzed, ezért hitelkártya.


Debit kártyánál (Visa Electron, Maestro etc.) a bolt elküldi a vásárlásod adatait a banknak, a bank megnézi, van-e pénz vagy hitelkeret a számládon, aztán vagy fizet és levonja az egyenlegedből, vagy nem. Ezért hívják debit kártyának (debit = levonás). Ez egy bonyolultabb procedúra, mint a hitelkártyánál, ezért nem minden bolt támogatja, főleg Amerikában, ahol a hitelkártya-használat az általános.

2017. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nahát, ezt nem láttam, köszönöm.

Pedig azt hittem elfogadja, mert úgy kérte, hogy a credit vagy debit kártya számot adjam meg.

Köszönöm a hasznos választ!

2017. júl. 5. 16:38
 4/10 A kérdező kommentje:

# igen, debit kártyám van.

Köszönöm a hasznos leírást!

2017. júl. 5. 16:39
 5/10 A kérdező kommentje:
így akartam kezdeni: #2
2017. júl. 5. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor elfogadnak PayPal-t. PayPal számlára belföldi átutalással küldhetsz pénzt.
2017. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig a leírás alapján boltnak szerintem csak valamivel többet kellene várnia debitnél, hogy megérkezzen a pénze, nem értem miért baj, ha kicsit később küldené így a csomagot.
2017. júl. 5. 16:45
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm, láttam. Valamikor volt ilyenem....
2017. júl. 5. 16:46
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 Persze ez is hasznos válasz volt.
2017. júl. 5. 16:48
 10/10 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van, tényleg ellentmondás van az oldalukon, Maestro az csak debit kártya lehet.
2017. júl. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!