Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom telepíten a wlan...

Nem tudom telepíten a wlan drivert a gépemre, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Alapból valamiért kitalálta a gép, hogy nem érzékeli a wifi kártyát ezért telepítettem újra, de az újratelepítést követően nem tudom hozzáadni az eszközkezelővel a wlan drivert. Szokványos telepítő pedig nincs, amit elindítok és elintézi magának....
2017. júl. 6. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Zsír sikerült véletlenül programok topikból biztonságba áttennem mikor írtam ki a kérdést... :D
2017. júl. 6. 18:44
 2/8 anonim ***** válasza:
.inf fájl nem sikerült megnyitni?
2017. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Frissítést próbáltad indítani?
2017. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt többször is olyan jellemzően régebbi laptopoknál, hogy nagyon sz*ptam ezzel... és utólag kiderült, hogy nem volt elég neki drivert feltenni, hanem egy külön programot is le kellett tölteni a hivatalos oldalról, amiben be kellett kapcsolni... :D


A laptop hivatalos oldaláról probáltad már letlteni a drivert?

2017. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2es igen azt a fájlt nem tudom megnyitni,

Négyes: PCről van szó nem laptopról, igaz beleírhattam volna :D

2017. júl. 6. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az .inf a gyártói driveredhez tartozik, akkor az a tippem, hogy tedd fel előbb a chipset drivert, utána próbáld.
2017. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A chipset driver fent de semmi...
2017. júl. 6. 22:23
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben találtam videot a szituról. Elv az eszközkezelőben kéne látnom a wifichipet, csak hogy nem érzékeli a gép

Így meg nem is tudom telepíteni a wlant...

2017. júl. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!