Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S! Melyik ez a tisztítop...

S. O. S! Melyik ez a tisztítoprogram?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorikerdesekben találtam egy honappal ezelött vmi G betővel kezdödött, magyar nyelvő volt. Tök jo volt mert a rejtett dolgokat is törölhettem vele.

Tárhely felszabadítása vmi ijesmi keresesen találtam,de most nem találom.

Szoval a gepemet xp-re raktam es ujra rászeretnem ezt a tisztito progit rakni.

Az a baj h vírusos lett a gepem es egy vírusírtot töltöttem le, de kiderült h az rossz. egy másikat töltöttem le es a vírustol megszabadultam.

Hiaba töröltem az elsö vírusírtot, nem akar törlödni s zavarja a ggepemet. lassu lett. mindíg kijön a törölt vírusírto kepe de a keresöben nem lehet találni. töröltem, de megis fenn van a gepemen, de a keresö nem találja.

A ccleaner nekem nem jo.

Lecci irjatok meg h mi lehet az a G betövel kezdödö tisztítoprogram. köszi.



#tsztítoprogram
2017. júl. 10. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a G betűvel kezdődő keresőt, hogy megtaláld!
2017. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
100%
"G" betűs a "Glary utilities". (Bár nem tud többet, mint a CCleaner...) A vírustól mondjuk egyik tisztítóprogram sem fog megszabadítani...
2017. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Egyes vírusirtókat csak a saját eltávolító programjával lehet törölni. Melyik vírusirtó volt?
2017. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NOD32 Antivirus v2.7 Windows XP (32/64 bit)
2017. júl. 13. 09:11
 5/5 Dongaben ***** válasza:

Itt érdemes szétnézni:

[link]

2017. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!