Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Google Drive új kliens...

A Google Drive új kliens feltöltötte a mappákból a filmeket, hamarosan a Google lefogja törölni még akkor is ha csak magamnak tárolom privátba?

Figyelt kérdés

21 GB-t fel szinkronizáltam, a Google Drive és a Google Fotókba.


Előbb utóbb lefogják törölni még akkor is csak magamnak tárolom privátba?


Olvastam róla itt gyakorin hogy előbb utóbb minden felhőszolgáltató lefogják törölni.

Szerintetek ez igaz?


Van félni valóm hogy egy szép napon letörlik?



2017. júl. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt még hányszor kérdezed meg?
2017. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Többször már nem.


De abba a kérdésembe nem írtam oda hogy csak magamnak tárolom privátba, csak ezért kérdeztem meg.

2017. júl. 21. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Lefogják.
2017. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Le fogják. *
2017. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűség igen, mert az a privát használat az is lehet hogy küldöd a linket mindenkinek
2017. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez nem jó, akkor nem töltök fel semmit.


Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 22. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem osztod meg nem fogják, nekem már 2 éve vannak fent filmek és még mindíg nem törölték.
2017. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 7/ Lehet majd fogják idő kérdése. Mert nekem vannak fent filmek a YouTube-on 2 éve már, az egyiket csak 1 honnapja törölte le. És hamarosan még szigorodni fog a felhőszolgáltatás, azt olvastam róla.

A Megán az egyik illetőnek meg fel törte a képeit, a saját fotóját. Ez elég csúnya dolog volt a Megátol.

2017. júl. 22. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
lefogják törölni a fájlmegosztó oldalakról is, például Mega, Dfiles, Rapidgator, MediaFire, stb?
2017. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak HDD-n tároljam?
2017. júl. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!