Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért favorizálja annyira...

Miért favorizálja annyira mindenki a NOD32-t?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják hogy fú az milyen jó, a hivatalos oldalukon van egy csomó díj amit megnyertek. Ennek ellenére sok ember van aki szerint nem is olyan jó... Mellékesen az oktatási intézménybe ahova járok NOD32-vel vannak védve a gépek, és minden második hemzseg a vírustól.
2010. máj. 22. 14:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom én Avira-t használok
2010. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

nem favorizálom, mert egy nagy rakás szar az egész.


a szoftverírás szégyene

2010. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Eset smart secuirity is egy rakás szar. a hamis biztonság érzetét kelti.-Használjatok kaspersky internet securitity.kb 100x jobb és minőségibb.
2010. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

mert az a LEGJOBB.


az én gépemen sosincs emmilyen vírus, néha kiírja hogy talált trójait, de meg is oldja rögtön, sosem volt még problémám a vírusokkal mióta nod-ot használok.


lehet ott ahova jársz, lejárt a nod licensze és már nem véd? mert bekapcsol akkor is a program, csak nem véd.

2010. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

15:10


most bizonyítottad be, hogy a Nod32 egy ÁL víruskereső


csak úgy véletlenül talál trójait, amit töröl, és hatalmas ablakkal jelzi, hogy megnyugtasson? gyakorlatilag nem csinált semmi víruskeresést, ez neki a beprogramozott reklámja.

2010. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

A Nod meg az eset egy határ xar. Egyszer volt a gépemen 1 óra hosszáig. Ami biztosan tiszta volt azt bedarálta, a vírust meg beengedte. Azért használják sokan, mert a nagyokosok egymásnak ajánlgatják a tesztek alapján, de azokat meg a Nod és társaik finanszírozzák, persze, hogy "véletlenül" mindig az élen vannak bennük. :P


Egy elfogulatlan tesztoldal...érdemes megnézni, mi, hogyan teljesített...


[link]

2010. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
nekem sincs virusgndom és nod32 van, azt a díjat se tombolán nyerte szerintem, de lehet hogy csak szerencsém van és nem járkálok olyan virusos helyeken,meg nem töltök le minden szart, de amióta nod32 van,mndom nem volt virus gondom.
2010. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
utolsónak: feltennél egy kasperskyt azonnal találna pár vírust lefogadom ;)
2010. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

15:15


nem, nem véletlenül, néha letöltések közben szokott, azonnal meg is szakítja a letöltést.

2010. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

"Egy elfogulatlan tesztoldal...érdemes megnézni, mi, hogyan teljesített..."


Egy program kijön 100%-ra, a többi pedig ötre.

Nagyon elfogulatlan tesztoldalnak tűnik. :)

2010. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!