Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hallottam olyan programról...

Hallottam olyan programról amivel belehet kapcsolni és lehet nézni a másik fél webkameráját msn-n. Tudtok ilyen programot? Meg lehet tudni hogy az egyik msn partnerem kikkel beszélget, esetleg a naplózott beszélgetéseit megtekinteni?

Figyelt kérdés
Tehát feltörni a másik fél gépet valahogy. Ez hogy működik?
2010. máj. 22. 23:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nm kell a kalapács, és társai duma :)
2010. máj. 22. 23:22
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Elég gáz vagy..
2010. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te vagy a gáz. Amúgy nem a rólam alkotott véleményedre voltam kíváncsi. Mi van hogy ha egyszer érdekel?
2010. máj. 22. 23:26
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Gerinctelen vagy. Ha érdekel kérdezd meg őt. Ha rámenősebb, menj oda és lopd el a gépét. Ha látni akarod, menj oda. Ilyen egyszerű.
2010. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Látom nem érted te sem a kérdést :) Az értő olvasást általános iskola alsó tagozatban meg kellett volna tanítaniuk :)
2010. máj. 22. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért is van baj az értő olvasással? Épp azt kérdezted, hogy mit csinálj, ha egyszer érdekel. A válaszomban leírtam mit csinálj ha érdekel.
2010. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Felül, zöld háttérszínnel, zöld keretben, fekete betűszínnel, félkövér betűtípussal olvasható a kérdés :)
2010. máj. 23. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj ezekre nincs lehetőség.

Még akkor sem tudod megnézni a naplózottat ha épp nálad jelentkezik be az msn-ébe

mert az ő gépér van mente a beszélgetés

de viszont van 1 program amivel az ő tudtával irányíthatod a gépét és minden megnézhetsz vele

láthatod a gépe tartalmát

TeamViewer

ezt felteszed mind a 2 ő gépre elindítod és akinek a gépét akarod irányítani elkéred tőle az

ID-ét és a

Passwordot

magadnak beírod és az ő gép bejön 1 ablakban mint 1 távoli asztal

;)

2010. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na már alakulunk :) Köszönet az utolsónak. Minden alkalommal kell a kód? :)


Valaki, valami más programot nem tud ajánlani? :)

2010. máj. 24. 15:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van rá lehetőség csak kevesen tudják :)
2010. máj. 24. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!