Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az ip kamerát nem sikerül a...

Arpipsr kérdése:

Az ip kamerát nem sikerül a pc vel beállítani. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy Ip kamerám ami Utp kábellel összekötve tökéletes a dvr rögzítővel. De a dvr rögzítőben nincs wifi beállítás, így csak számítógéppel lehetne konfigurálni. Az NvClient progi fel is ismeri, de mivel már a kameraképet nem adja be, így konfigurálni sem lehet.
2017. aug. 4. 13:57
 1/8 Argloss ***** válasza:
46%
Ennél a típusnál QR kódot kell mutatni a kamerának, hármat tapsolni és belemondani a mikrofonjába, hogy szereted a krumplit.
2017. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában serial port open error üzit kapom
2017. aug. 6. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Konfigolod, utána jön be a kamera képe.

Portátirányítás helyi eléréshez, távolihoz a 80-as port kell.

Megnézed a routerbe mi a kamerád portja mert a beállításhoz kell az is.

Távoli eléréshez kell egy egy fix ip cím általában, azaz a benti és kinti címed egyezzen meg.

2017. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs!! elírtam! Az kamerád IP-jét nézed meg nem a portot! A portot az utasításban kapod meg a pdf fájlba.
2017. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeken a lépéseken már túl vagyok megnyitottam a portokat a routerben, de ez csak a távoli eléréshez szükséges. Amúgy is a routerben az upnp automatikusan kinyitja a szükséges portokat. 192.168.1.104. a kamera ip címe. A prog fel is ismeri, csak akkor van a gond amikor a kameraképet szeretném látni. Ilyenkor jön a soros port nyitás hiba üzi
2017. aug. 7. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálam a 34567 a helyi port, nekem meg kellett nyitnom.
2017. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt ha minden igaz le tesztelheted az állításodat! Nálam beírva a 34567 nyitott portot jelez, ill a 80-asnál is.
2017. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt valószínű a külső eléréshez való ip címet adta,89.147.112.222.Úgy gondolom, hogy a távoli betekintéshez majd jó lesz, ha műxik a belső hálózaton
2017. aug. 8. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!