Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pénz? Steam-csalás?

Pénz? Steam-csalás?

Figyelt kérdés
a steam a bankkártyámról le vett 50.000ft-ot persze ezt vissza térítették de arra lennék kíváncsi hogy veletek történt már ilyen Vagy ha valaki tudja hogy miért vett le annyi pénzt

2017. aug. 15. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább kérdezd meg őket? Bár nagyon kétlem, hogy indoklás nélkül "le vette" majd indoklás nélkül visszatérítette.
2017. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos ez történt más különben nem kérdezném meg itt hogy még is miért?
2017. aug. 15. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu, de tételezzük fel, hogy igaz. Ha be lenne kapcsolva a mobilos/e-mailes autentikáció, ez sem történhetett volna meg. Ha ennyire nem véded az adataidat és a pénzedet, egyszer még csúnyán meg fogod járni.
2017. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nos, nagyon sokan nem figyelnek egy olyan apró, de fontos dologra mint, automatikus megújítás.

Vesznek/előfizetnek valamire és nem nézik, hogy be van pipálva ilyen opció, persze hogy nem tudnak angolul az nem mentség, hisz akkor minek használnak ilyet.


Az, hogy levesznek 50E ft-t, majd visszafizetik, ez nagyon nem valószínű, ha levonták egy adott szolgáltatásért akkor azt már b/aszhatod.


- Nem, nem volt még ilyen, hogy levonják majd visszafizetik, mert okosan használom a kártyát PP-t, és a net-számlámat.

2017. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Steam nem vesz le magától pénzt, szerintem az egyik legbiztonságosabb rendszer az övék.
2017. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A Steam nem vesz le magától pénzt..."


De, abban az esetben, ha automatikus a megújítás.

2017. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Off,de egyébként azt,hogy eu az automatikus megújítás be van-e kapcsolva,azt hol lehet megnézni? Meg ez pontosan mit takar?


Bocsi kérdező,csak megtaláltam a kérdésedet és ez pont érdekelt,ne haragudj!

2017. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Off,de egyébként azt,hogy eu az automatikus megújítás be van-e kapcsolva,azt hol lehet megnézni? Meg ez pontosan mit takar?"


Hogy hol van azt már nem tudom, mert a szomszédnak kellet egyszer csinálni pár évvel ezelőtt, neki is a fia játszott/fizetett elő ilyen játékra vagy mire, és jött az apjának a levonás a következő hónapban.

A lényeg hogy beléptem az acc-jával és ott kerestem meg, szerintem a megrendeléseknél (profil) lehet valahol.

Az auto megújítás azt jelenti nem csak a stream-nél, hogy megrendelsz egy adott szolgáltatást, egy adott időre pl 1hó vagy 1év-re, amint letelik az idő akkor automatikusan megújítja az előfizetés, vagyis a megadott adatok (bankkártya) alapján megpróbálja levonni/megerheli az adott $-l már ha van rajta.

2017. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-még az előző írásomhoz PP-nél szintén van ilyen auto bekérés lemondása, Én általában ezt használom (PayPal)
2017. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm,hogy ezeket leírtad/válaszoltál! :)

Kedves kérdező! Még egyezer ne haragzdj,hogy idepofátlankodtam,talán neked is segített ez a kis kitérő téma xd

2017. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!