Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kikapcsoljam a Windows tűzfalat?

Névtelenül nevű kérdése:

Kikapcsoljam a Windows tűzfalat?

Figyelt kérdés

Előfizettem a Bullguard Premium Protectionre, ami tűzfalat is tartalmaz. Be is van kapcsolva a Bullguard tűzfala, de a telepítés után nem kapcsolódott ki a windowsé. Most akkor 2 van párhuzamosan? Kikapcsoljam a windows tűzfalát? Az ESET Smart Security mindig kikapcsolta a windowsét amikor feltelepült.

Mit tegyek?



2017. aug. 31. 21:40
 1/8 Hominida ***** válasza:
58%
A tűzfalak nem zavarják úgy egymást, mint a víruspajzsok, de ettől én még kikapcsolnám. Viszont utána nézd meg alaposan, hogy a másik valóban működő maradt-e.
2017. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos nem tudom kikapcsolni. 2 másodperc múlva visszakapcsolja valami.
2017. szept. 1. 07:02
 3/8 AntZ ***** válasza:

Futtatásba (windows gomb + R):

services.msc

Katt jobb egérrel a windows tüzfalon → tulajdonságok → indítás tipusa → letiltás, majd leállítás → alkalmaz és ok.

2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Sajnos nem megy, pedig mindent úgy csináltam.


"A Windows nem tudja leállítani a(z) windows tűzfal szolgáltatást ezen a helyen: Helyi számítógép.

A szolgáltatás nem adott vissza hibát. Ennek belső windows-hiba vagy belső szolgáltatáshiba lehet az oka.

Ha a probléma továbbra is fennáll, akkor keresse meg a rendszergazdát."


Sajnos nem tudom leállítani.

2017. szept. 2. 06:03
 5/8 A kérdező kommentje:
6 gépen szeretném, mindegyiken ezt írja. Mind windows 10. Bullguard van fent. Egyszerre megy a 2 tűzfal.
2017. szept. 2. 06:04
 6/8 AntZ ***** válasza:
Windows 10 fut a gépeken? Nekem comodo tűzfalam van, és a defender kiabál, ha leakarom kapcsolni a windows saját tűzfalát.
2017. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AntZ ***** válasza:
Oh, látom már w10.
2017. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki kellett kapcsolni az idegen tűzfalat külön. Ezután már ki tudtam kapcsolni a windowsét is. Azután azt letiltottam, reboot, és vissza a bullguard tűzfal. Most jó.
2017. szept. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!