Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen kémprogram eltávolítót...

Hennan kérdése:

Milyen kémprogram eltávolítót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Félek hogy a gépemen van kémprogram és mindent látnak, amit írok illetve, amit csinálok a gépemen. Olyan progi kellene, ami tényleg el is távolítja és nem engedi újra telepíteni.
2017. szept. 26. 11:40
 1/10 Robivosi ***** válasza:
Melyik Oprendszert használod, és honnan látod, hogy kémprogram van fent? Milyen vírusírtót használsz, és hogyan változott meg a géped működése?
2017. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ezek elég jól tudják álcázni magukat, nem jelenik meg semmi processben, sehol, van amelyik billentyűkombinációra jön elő. Én a helyedben lementenék mindent ami fontos, újrapakolnám az egész gépet, és megváltoztatnám a jelszavaimat.
2017. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Robivosi ***** válasza:
Persze! Azért kémprogram, hogy sunyi módon szarakodjon! Azért kérdeztem a fenti mondatokat. Mert lehet, hogy nem is az.
2017. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre semmit, viszont tudom, hogy meg van ismét a lehetőség, hogy ismét telepítse a kémprogiját. Egyébként win10 van fent a gépemen. Nincs rajta vírusírtó.
2017. szept. 26. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Ha Win10 van a gépeden, akkor VAN rajta vírusirtó (Defender).
2017. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van rajta deffender. De biztos hogy véd is? Lehet ki van kapcsolva, hogy tudnék megbizonyosodni róla? Nem ismerem még a win10 elég jól!
2017. szept. 26. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a link magáért beszél: [link]
2017. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a fél virusirtó megoldás is megfelelő most szerintem:

[link]

Ingyenes hirdetések nélkűl stb.

A Windows defendernél szerintem jobb.

2017. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A deffendert bekapcsoltam, de nem talált semmit!
2017. szept. 27. 11:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyoom! Köszönöm a javaslatot letöltöm és megnézem mit mutat!
2017. szept. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!