Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom uninstalálni...

Miért nem tudom uninstalálni az AVAST 4.8 vírusirtómat?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem ezt a vírusirtót de nem frissiti az adatbázist, ezért más írtót szeretnék telepíteni de nem tudom addig amíg az előzőt le nem töröltem. Programok telepítése és törlésével próbálkoztam de hibaüzenetet ír ki és a mappájába nincs olyan hogy uninstaller.Mit tegyek?
2010. máj. 27. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Windows 7 alatt csak úgy engedte törölni, hogyha csökkentett módban indítottam a windowst. Amikor elkezdi tölteni a windowst, nyomkodd serényen az f8-at, és válaszd a csökkentett módot. Utána már eltávolíthatod a programok eltávolítása/houuáadása menüből
2010. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy progi, REVO UNINSTALLER, magyar, mindent takarít.

[link]

Innen töltheted le.

1 informatikus

2010. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb kapcsold ki aztán uninstal.
2010. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden szeriozus antivirusnak ,,kiad a gyartoja letelepitesi seged programot,,hasznald eztet.

[link]

2010. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
2010. máj. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!