Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a telefonomnak...

Elfelejtettem a telefonomnak a záró kódját. Van tartalék pin is de azt is elfelejtettem sajnos. Nem tudom feloldani és szeretnem nagyon hasznalni esetleg hogy tudnam megoldani? Telefonom:samsung galaxy a3 (2015)

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok segiteni, meg nem loptam telefont.
2017. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Add vissza a tulajának.
2017. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hmm ez érdekes.... Szerintem kérdezd meg a tulajt hogy mi a kód
2017. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én tudom a megoldást de ez annyira hihetetlen hogy inkább nem mondom meg. Nem szeretnék segíteni egy richárdónak.
2017. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a feltételezések... Általában, még ha nem is ismerjük a kérdezőt nem az volna a cél, hogy sarazzuk a kérdezőt meg kapásból leírjuk, hogy lopta. VÁLASZOLNI kéne, tudjátok... Mind1 is, a megoldás az, hogy a telefon 3 gombját, ami samsungnál jellemzően a bekapcs, hangerő fel vagy le és home gomb nyomod hosszan. Így kapcsolod be. Elő fog jönni egy menü ami az androidon kívül esik mondhatni. Itt ki fogja írni mivel tudod vezérelni. Elnavigálsz a "wipe data/factory reset" menüpontra és a következő ablaknál megerősíted a szándékodat. Ez totál nullázza a telót, vissza állítja alapra, töröl mindent. Számolj azzal, hogy a rajta levő adatok, ha nem mentetted le őket valahova elvesznek. Ezt másképp nem tudod megoldani kivéve ha hirtelen eszedbe jutnak a feloldó adatok. Vagy, vagy, ha össze kötötted a samsung fiókoddal a telót elvileg azzal is feloldhatod, csak tudnod kell az ahhoz a fiókhoz megadott email címet és jelszót. Utána le is tudod venni a védelmet vagy megváltoztatni, hogy tudd melyik az vagy ha nem mivel a telefon zárkódját kéri akkor meg legalább esélyed nyílik biztonsági mentést csinálni és úgy visszaállítani alapra a telót.
2017. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
#5 tökfej vagy. Most komolyan elhiszed ezt a mesét? És még segítesz is neki. Gratulálok, neked még a szemed is kilopnák, anélkül, hogy észrevennéd (taps).
2017. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én dolgom az, hogy lopott cuccról van-e szó avagy sem ahogy az sem, hogy ítélkezzek a kérdező felett. Feltételezve a legjobbat segítettem mivel eredetileg ez az oldal célja és én azt a rendeltetésének megfelelően is használom. Innentől már nem az én bajom a dolog. Amúgy nem vagyok naiv, ha engem érintene a dolog biztos nem segítenék.
2017. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, ha már ítélkezés. Az még hagyján, hogy a kérdező felett ítélkezel (ha igaz ha nem az állításod), de még a kérdésre válaszoló ember felett is :D Javíthatatlan :v Egyébként is, ha nem innen akkor a google-ről megtalálja a választ szóval nem mind1?
2017. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Rólam legalább nem húzzák le az ilyenek a még gatyám is... üdv a való világban!
2017. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Írj be három rossz kódot. Kérni fogja a puk1 kódot. Ki ne találd, hogy azt is elfelejtetted.
2017. okt. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!