Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodo DNS Secure üzenet...

Comodo DNS Secure üzenet jelenik meg több net oldalnál, mi ez és hol lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Megjelenik és pajzs is és megkérdezi, hogy biztosan tovább akarok-e lépni. Ráklikkelve beadja az oldalt. De azt is előfordul, hogy azt adja be, az ön kapcsolata nem privát. Nem is akarom elrejteni a kapcsolatfelvételt, ha erre gondolnak. Ez mostanában jelent meg. (Amióta az Adblock programot feltettem, ami semmit nem ért,egyébként.)
2017. okt. 17. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Adblock valóban egyre kevesebbet ér, ha van lehetőséged inkább az ublock origin-t használd.


A két dolognak semmi köze nincs egymáshoz, ez biztos. A Comodo beállításaiban vissza tudod állítani, de én már évek óta nem használtam, így fogalmam sincs, hogy hol...

A telepítésnél megkérdezi, hogy akarod e használni, ha nagyon nem boldogulsz vele, uninstall, majd telepítsd fel újra.


Esetleg böngészd át ezt is:


[link]

2017. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!