Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A felhő tárhelyeknél például:...

A felhő tárhelyeknél például: Google Drive-on titkosítani kell a zenéket, és a többi szerzői jogi adatokat?

Figyelt kérdés

Miért mondják sokan ezen az oldalon hogy kell titkosítani?


Sok kérdésnél ezt olvastam, meg akkor is kell titkosítani ha nem osztjuk meg őket soha, mert jöhet olyan törvény hogy ellenőrizni fogják az ilyen tartalmakat keményebben mint most. Azt is olvastam a Mega titkosít egyből feltöltés után.


Én töltenék fel sók zenéket a Google új kliensével meg Megára is, természetesen nem saját zenékről van szó.



2017. okt. 31. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell, kutyát sem érdekli. Sőt, a Google-nek van egy külön szolgáltatása is, ahol 50 000 zeneszámot tölthetsz fel teljesen ingyen és hallgathatod őket bárhol. [link]
2017. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kéri a kártya számomat, anélkül nem enged tovább. Miért kéri ha ingyenes?
2017. okt. 31. 14:22
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt írják:

Zenei ajánlataink használatához szükséges, hogy szerepeljen egy fizetési mód a nyilvántartásunkban, amely megerősíti lakhely szerinti országodat, a zenei jogok ugyanis országonként változnak.


Országonként változnak a szerzői jogok, ez nem hangzik valami jól.

2017. okt. 31. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan sosem kérte, pedig már évek óta használom.
2017. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy DVD lemez Pendrive külső HDD biztonságosabbak mint a felhőtárhely?
2017. okt. 31. 16:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2017. nov. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!