Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusírtót javasoljátok?

Melyik vírusírtót javasoljátok?

Figyelt kérdés
Új laptopot kapnak a nagyszülők. Internetezésre, YouTube és hírböngészésre fogják használni. Melyik vírusírtót javasoljátok?
2017. dec. 17. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az ESET-et ajánlom. De ha ingyenes kell, ott a Panda.
2017. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eset Internet Security11. Próbaverziót töltsd le, regisztrálj, küldenek Trial kódot. 30 nap után vegyétek meg, 50%-os kedvezményt adnak nyugdijasoknak! Évi 6000 ft igazán nem sok a biztonságért. Nálunk bevált. Nézd meg a menüjében a beállításokat, állandó terméktámogatás jár hozzá. Megbízható cég!

[link]

2017. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2017. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Zöld Mancs ment minden kommentre!


Köszönöm!

2017. dec. 18. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha Windows 10 van rajta, elég a Windows Defender, nem kell túlkomplikálni. Jó böngésző, és a világból kimegy.
2017. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De kell mellé a Malwarebytes is.
2017. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Az én gépemen is sincs, pedig én minden szar oldalra fellépek. Többet árt mint használ. Pedig egy 350k-s gépről beszélek. Azt tudd hogy a nem fizetett ingyenes vírusirtók maguk generálják a vírust hogy hasznosnak tűnjenek, és ezt nem a kisujjamból szedtem hanem több rendszergazda és informatikus mondta. Akik sok mindent mutattak a számítógéppel kapcsolatban. :) Nem is hinnéd mennyire könnyű feltörni kívülről egy számítógépet.
2017. dec. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Különösen,ha nincs rajta védelem. Ez működött az 1990-es években, de ma már nem. Észre sem veszed, de gépeddel és az email-címeddel terjesztik a vírusokat.
2017. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, mikor volt rajta vírus irtó újra kellett tennem fél éven belül a gépem, most hogy nincs rajta már egy éve nem kellett! Pedig ugyan azokat az oldalakat látogatom nap mint nap. Nem kell megnyitni olyan dolgot az emailodon amit nem te kértél. Vagyis ha regisztrálsz egy oldalra kapsz üzenetet róla egy kóddal ugye az várt. Azt megnyitod de a többit nem. Ennyi.
2017. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én laptopomon van védelem, sőt, fizetős védelem, ennek ellenére négy és fél éve ugyanaz a Windows7 Home Premium van rajta. Nem kellett újratelepíteni, de nem is lassú, rendben működik. Igaz, ehhez be kellett fizetni olyan hatalmas összeget: hatezer forintot. Ha majd megkapod a zsarolóvirust, akkor ne írjál, hogy segítség. Mint a lúzer unokatesó, aki ugyanazt fújta, mint te.
2017. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!