Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » GMAIL fiókomban elfelejtettem...

GMAIL fiókomban elfelejtettem a jelszót!?

Figyelt kérdés
Tehát az lenne a problémám,hogy automatikusra volt rakva a bejelentkezés a gmailben,igy megfeletkeztem egy idő után a jelszórol,majd pár napja ellopták a telefonom,majd amikor uj jelszót kértem,a telefonszámomra küldte az uj jelszót,amit ugye már nem tudok megnézni,másodlagos emailt pedig nem adtam meg.Automatikusan betudok lépni a fiokomba,de csak a laptopon. Az lenne a kérdés hogy mit,hogyan tudnám megszerezni,vagy uj jelszót igényelni ilyenkor.

2017. dec. 22. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

megnézed a böngésződ jelszókezelőjében a jelszót.


2.

bemész a mobilszolgáltatódhoz, újra kéred a telefonszámodhoz a SIM legyártását, és megmarad a régi számod lekéred a jelszócseréhez az sms-t vagy hívást és kész.

2017. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A telefonod tiltasd le az IMEI szám alapján, hogy ne tudják használni a készüléket. A többit leírta az első hozzászóló.
2017. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A böngészőben a régi jelszavat mentette el.

A mobilszolgáltatónál voltam,nemtudják ujra csinálni a számom.

esetleg valamilyen hack amivel feltörhetném a fiókom?

2017. dec. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!