Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A nod karanténjában találtam...

A nod karanténjában találtam két virust is, kitörölhetem a karanténból őket, vagy ott jó helyen vannak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 15:56
 1/9 Dongaben ***** válasza:
Nem 100%, hogy vírusok... Előbb meg kellene nézni, mik azok, és mihez tartoznak.
2018. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Proghamvoz tartozik,adverek és tobbszoros fertozést ir video vágo programm pendrivon volt.
2018. jan. 23. 16:31
 3/9 Dongaben ***** válasza:
A Crackelt programokat, vagy Crack-et vírusként érzékeli minden vírusirtó. Ha, nem erről van szó, akkor törölhető.
2018. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Relrevant knovledge v mi bánat ez. A bongészot át álitotta. :(
2018. jan. 23. 16:36
 5/9 Dongaben ***** válasza:
Azt mindenképp töröld! És azt a programot is, ami feltette. Ingyenes, megbízható videóvágó programra tippet itt az oldalon is találsz, ha beírod a keresőbe.
2018. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dongaben ***** válasza:
2018. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. jan. 23. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább a nodot töröld ki!
2018. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ártani nem használ!


A karanténban nem tud ártani, nem indul el, csak a helyet foglalja. Viszont ha időközben megírják a vírustalanító programot hozzá, és beleteszik a frissítésbe, akkor a nod kijavítja, és visszateszi az eredeti helyére. Mivel erre tapasztalatom szerint kicsi az esély, én meg szoktam vizsgálni más víruskeresőkkel is, és hs tényleg vírus törlöm, ha nem vírus, csak tévesen annak nyilvánította a NOD, akkor visszaállítom, és megadom a NOD-nak, hogy tobbé ne piszkálja.

2018. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!