Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jó Free Vírusírtó?

Soma9111 kérdése:

Jó Free Vírusírtó?

Figyelt kérdés

Jó vírusírtót akarnák én már próbáltam mindent ami létezik de ez az ingyenes próba verziók semmit nem érnek, fizetni meg nem akarok 10. 000reket. Használtam már avast, nod, panda, avira, avg, stb .

De nem vállt be egy se.

Egy vállt volna be az eset smart security de azt meg egyszer használhattam e maillal és ennyi volt. Mit ajánlotok?



2018. jan. 28. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor maradj az ESET-nél, és neten nézz utána, hogy hogy lehet többször is használni, mert az biztos, hogy lehet.
2018. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fizess elő a PC World magazinra, és használd az abban található G DATA kódot. A G DATA egyébként is többet nyújt, mint az ESET.
2018. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi hülyeség ellen nem fog jó lenni egyik vírusirtó sem, akár fizetős, akár ingyenes.
2018. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én az alap windows-ost használom már évek óta és még sosem volt vírusos a gépem, pedig sosem figyelek ilyesmire, megnyitok mindent.
2018. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
#4 honnan tudod ha még sohasem ellenőrizted le vírusírtóval?
2018. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a COMODO-t használom, nem a legjobb de teszi a dolgát, mindig ott van új fájl letöltése közben is :D
2018. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyanokat használok, hogy az alap az Avast, de néha lefuttatok ingyenes Nod32-s online scannert. Aztán ami még faja: Glary utilties, 360 Amigo, hát én még ismerek IObit malware fightert is pl, meg annak egy ilyen valami alszegmense az Advanced system care; ja meg még ismerem a CCleanert is. Ja meg még van ilyen Spybot S&D start center vagy mi ez; meg Ad-ware, meg van még ilyen Malwarebytes antimalware
2018. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Ja meg a Spyhunter is felkutatja a dolgokat, csak az kitörölni nem tudja, de kiírja, hogy hol talált valamit, és akkor azokat te manuálisan ki tudod törölgetni, hogy megnyitod a mappát.
2018. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!