Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol lehet jelenteni, hogy...

Hol lehet jelenteni, hogy olyan rendorsegi riasztasos virus van a neten?

Figyelt kérdés
Ki szorakozi ilyesmivel?1 pillanatra en is nagyon megijedtem,egy sima filmet akartam leszedni csak,es megjelent.De kikapcsolni is alig lehetett,es blokkolta teljesen a gepet,ujbol megjelent.Szerencsere epp itthon volt a fiam,es ujra telepiti az egesz gepett,sok minden elveszett rola,bosszusag ,ijedseg.
2018. jan. 30. 15:50
1 2
 1/11 yeti27 ***** válasza:
0%

"egy sima filmet akartam leszedni csak"

Vagyis lelopni.. ami Kb. annyira bosszantó a jogtulajdonosoknak mint neked a vírus...

2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Évek óta jelen van.

Mondjuk én csak simán bezárom a blokkolt böngészőt.

2018. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 es nem kotekedest vartam.De ha mar itt tartunk,a Canadahun oldalrol evek ota tolt le rajtam kivul meg millio ember,ugyhigy hajuk ezt.

Kicsit nagyobb azert a bosszusag.

Most ugrani kell arra,h filmet toltottem le?Hazudni kene?

Irhattam volna siman,h megnyitottam egy oldalt.

2018. jan. 30. 16:38
 4/11 A kérdező kommentje:

2. es ez az,h nem engedte siman bezarni,ki se kapcsolni,az egesz gep blokkolva volt,ujrainditaskor szinten.


Szoval,a kerdesre a valasz esetleg?

Nem kell sehol jelezni,oke.

2018. jan. 30. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Reklámblokkolót használva, megfelelő szűrőlistával nem jelennek meg az ilyesmik
2018. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt virusvedelem,tuzfal,ilyesmi.
2018. jan. 30. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

"Volt virusvedelem,tuzfal,ilyesmi."

A vírusirtók a vírusok egy-egy jelentős (>90%) részét ismerik fel, de mindig van egy kis hányada amit nem találnak meg. Így lehet, hogy az egyik vírusirtó képes megfogni a "rendőrségi vírust" a másik - ami egyébként ugyancsak egy jó vírusirtó - meg nem.


"De kikapcsolni is alig lehetett,es blokkolta teljesen a gepet,ujbol megjelent.Szerencsere epp itthon volt a fiam,es ujra telepiti az egesz gepet"

Felesleges volt újratelepíteni. Rendes kártevőkereséssel, a böngésző gyorsítótárának törlésével megoldható lett volna a probléma:

[link]

2018. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 yeti27 ***** válasza:

Lepontozhattok akkor sem változtat a lényegen...XD

"Szerencsere epp itthon volt a fiam,es ujra telepiti az egesz gepett"

Gondolom az Op.rendszer is full legális....

2018. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De rá vagy kattanva erre a témára,utolsó, érdemi választ viszont nem tudsz adni..Menj,és osztogasd az okosságaidat máshol.

Úgy látom, nem érdemes ide írni, mert csak a kötözködés megy,és a szavaim idézgetése..

2018. jan. 31. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Ransomware a neve, azaz zsarolóvírus. Az "ingyen" használt fizetős vírusirtók nem védenek, az ingyenesek egy része sem. Aki torrentezik, az vegye meg egy évre a Kaspersky vagy az Eset tűzfalas védelmének a licenszét. Nekem miért nincs ezzel gondom? Mert megvettem az Eset Internet Security11 licenszkódját.
2018. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!