Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az MSN-en be jött egy vírus....

Az MSN-en be jött egy vírus. Sok ismerősömnek is küld üzit, hogy nyisson meg képeket, amivel tovább terjed. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A nod32-t is lefuttattam a gépemen, hiába.
2010. jún. 8. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt tölsd le. [link]

nekem evvel jó lett

2010. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csak nem a Photo Album nevezetű genny? Azzal sajnos nem tudsz mit tenni. Állítólag én is "küldtem" valakinek, aki sajnos elfogadta, azóta nem tudja használni az egeret. Szóval kártékony egy szemét. Annyit tehetsz, hogy kiírod a gyorsüzenetbe, hogy senki ne fogadjon el ilyesmit!
2010. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, hha nem kattintasz rá az ilyenekre. Az ilyen vírusok általában olyan személyektől jönnek, akik nincsenek fenn, nem elérhetőek. Ha olyantól jön aki elérhető kérdezd meg tőle hogy ő direkt küldte-e ezt. Arra semmiféleképpen ne kattolj rá amelyik nem elérhető felhasználótól érkezett!!!
2010. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na látjátok én ezért használok pidgint és tiltom le a smyleyket.
2010. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nekem azt mondták változtassak jelszót. azóta nem küld
2010. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"amivel tovább terjed."

Csak akkor terjed, ha ugyanolyan buták voltak mint te, hogy klikkelnek.

2010. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hányszor mondjam hogy ahelyett a szar nod32 helyett tegyenek fel Kaspersky-t. De hát hiába pofázok....
2010. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Józan ész, ember...


Nem kell kattintani minden szarra. Amúgy meg próbáld a kasperskyt, most jött ki a 2011-es, az leszedi.

2010. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljes.Csak, hogy egy csjtól kaptam az üzit, aki be is köszönt /pontosabban a vírus helyette/ és írta hogy küld nekem egy képet. Nagyon megörültem neki és azonnal megnyitottam. :( Hát így jártam.
2010. jún. 8. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
És én hányszor mondjam el, hogy az msn vírushoz külön vírusirtó kell?
2010. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!