Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 8.1 jelszót megkerülni...

Windows 8.1 jelszót megkerülni hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Asus x550cc laptopomat eltettem nyár végén, mert a billentyűzete bolond. Most eladtam volna, de egy barátomnak egy időre jó lenne. Idő közben a jelszavamat elfelejtettem. Létezik idiótabiztos megoldás a belépésre? Fontos fájlok nincsenek rajta. Még soha nem telepítettem újra.

2018. febr. 26. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ideje ujratelpiteni, ha csak ugy be lehetne lepni, mi ertelme a jelszonak?
2018. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen elvileg van rá megoldás, de a legegyszerübb módszer az ha kinullázod a jelszót : [link]


Sok sikert.

üdv.

2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Igen csodás, bonyolult és értelmetlen megoldásokat sikerült linkelni #1-nek és a fogalmazása is erősen félreérthető.


Se megkerülni, se megváltoztatni nem lehet: KIÜTNI (üresre) lehet.


De ehhez elég egy Hiren's cd, nemkell mindenféle varázslatos boot USB kulcsot gyártani. Nameg nembaj, ha az emberfia megérti azt a pár kérdést, amit a program feltesz angolul.

2018. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Kedves Utólsó!


Gondolom nekem szántad azt amit irtál és nem az #1-es válaszolónak : "Igen csodás, bonyolult és értelmetlen megoldásokat sikerült linkelni #1-nek és a fogalmazása is erősen félreérthető. "


Egy egyszerű google keresést linkeltem, nem tudom mi vele a gond. Ugyanúgy nem tudom mi nem tetszik a megfogalmazásomban.


"Se megkerülni, se megváltoztatni nem lehet: KIÜTNI (üresre) lehet. "


A fenti kijelentés ebben a formában nem igaz, ha tudsz bootolni a gépén külső eszközről (CD/pendrive) akkor megkerülni, és megváltoztatni is meglehet a windows jelszót.


Elég csak a linkelt google keresés első találatát elolvasni, ott a a második módszer a "Kon-Boot" program, de ezen kivül van még más módszer is, arra, hogy megkerüld vagy átird a jelszót.


Üdv.

2018. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!