Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Smart Security 8 még...

ESET Smart Security 8 még megfelelő védelmet biztosít?

Figyelt kérdés

8-as verzióm van, de naponta valamikor kétszer is frissít.

Úgyhogy a vírusdefiníciós adatbázis az mindig naprakész.


A gép netezésre (youtube, facebook,...) meg ncore-ra van használva.



2018. márc. 2. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én javasolnám hogy frissítsd le. Nem kerül semmibe és ugyanazt a licenszet elfogadja az új verzió is
2018. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam már frissíteni, de mindig rendszergazda jelaszavat kér, a 18 éves báttyám meg nem akarja nekem soha semmihez beírni.

Mondtam neki, hogy frissíteni kéne mert régi verzió, de azt mondta örül, hogy ez a verzió működik...

Ha továbbra is marad ez a verzió úgy hogy naponta frissül, akkor azért valamilyen szinten védi a gépet?

2018. márc. 2. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten véd igen.
2018. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már nincs is rajta támogatás, éppen az Eset Internet Security11 a legújabb. A bátyád törtet telepített, ami azonban a mai netes viszonyok között nagyon kevés.
2018. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy tört, még tavalyelőtt suliból szerzett valami felhasználónevet meg jelszavat, meg valami szervernevet amit be kellett írni, és azóta gond nélkül megy.


Hiába töltöm le a 11-es telepítőjét, ez is azonnal rendszergazda jelszót kér...

2018. márc. 2. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak a bátyád tudja lecserélni.
2018. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert akkor ez nem az Eset, hanem valamelyik hamis szerverrel van kapcsolatban. Ma már nem is elég valami EAV-t beírni, öt részre tagolt, számokból, irásjelekből, kis- és nagybetűkből álló a licenszkódja,olyan, mint a Microsofté.
2018. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondta, hogy a régebbi verziókhoz (5-6-7-8) elég volt az az ESET-es szerver meg sima EAV kód, de az újabbakhoz (9-10-11) már nem elég és azért nem lehet elvileg lecserélni.
2018. márc. 2. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Ma is van felh.név+jelszó, meg ott van mellette a licensz is.

Ha programból frissíted akkor nem fogja kérni az újraaktiválást

2018. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!