Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik felhő alapú tárhelyet...

Melyik felhő alapú tárhelyet ajánljátok 30 GB fénykép tárolására?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ahol ezt a mennyiséget tudom ingyen tárolni.

MEGA - ról vélemény? Amennyiben jól tudom, ott 50 GB-ig ingyenes, amig googe drive csak 15 GB-ig.



2018. márc. 3. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Megan az új regisztráltaknak 15 Gb tárhelyet adnak, a régiek megtarthatták az 50 gb, legalább is úgy emlékszem....
2018. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derwer ***** válasza:
100%
Google fotók korlátlan HA 16megapixel alattiak a képek.
2018. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Google fotók, ingyenes... A kezdetektől van e-mail fiókom.


12 éves fotóimat is nyugodtan vissza tudom nézegetni.


Múltkor lemásoltam a gépemre az albumokat, hogy itthon offline is meglegyen.

Válogatni akartam, melyikekből csináljak egy összesítő albumot.


57 giga képet töltöttem le... fél napomba került.


Tényleg ingyenes a tárhely, ha nem a nagyok a képek felbontása.

2018. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De senki sem tudja, mikkor gondol egyet a Google és már nem lesz ingyenes képek feltöltése csak 5 GB.


MEGA is csak 15 GB add új fióknak, de senki sem tudja meddig lesz a régi fiókoknak 50 GB.


A Microsoft OneDrive is adott már ingyenes 100 GB, 30 GB, 15 GB, és most már csak 5 GB add, aki nem mentette le a képeit fájljait annak volt nincs. Olcsó húsnak híg a leve.


A Google régen adott 25 GB ingyen meg 5 GB, mindig változtatni fogják amikkor ők akarják, és hiába mérgelődünk ha fájljaik eltűnnek a felhőben.

2018. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél külső merevlemezt, 1-2 TB van benne. Az egész gépet le tudod menteni.
2018. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen. Pontosan ettől tartok én is, hogy egyszer csak "eltünnek" a képeim, amit nagyon nem szeretnék.

Valószínű, hogy veszek egy külső merevlemezt... Csak kerestem a legolcsóbb megoldást.

2018. márc. 3. 22:20
 7/7 Derwer ***** válasza:

Ha vissza is vesznek az ingyenes tárhelyből, nem törölnek , csak nem engednek feltölteni.


De hát az ingyenes dolgok ilyenek. Fizess érte és akkor nem lesz visszalépés.


Ha külső winyót veszel, a biztonság a te felelősséged lesz. Minimum egy RAIDet beiktatnék.

2018. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!