Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bekapcsolva maradt a gép?...

Bekapcsolva maradt a gép? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tegnap kb. 21:30-kor kikapcsoltam az akkor 3-4 órát használt számítógépem. Szimplán Leállításra mentem, és elmentem aludni. Reggel bekapcsoltam, és látom, hogy 16 órája megy. Azóta kétszer kikapcsoltam, még a tápot is, és most 17 óránál tart. Hogyan lehet ez, ha én kikapcsoltam? Egész éjjel ment?

2018. márc. 22. 08:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Hazajöttem, és az fogadott, hogy megy 50 perce"


Na várjunk, kikapcsoltad, ki is kapcsolódott, és mire hazaértél, be volt kapcsolva?

Hogy érted, hogy a tápot is? Lekattintottad a kis kapcsolóját hátul?


Nem lehet, hogy a Wake On LAN be van kapcsolva? (Elvileg a BIOS-ban, nem tudom, nálad a hagyományos BIOS van-e.)

2018. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kihúztam a tápkábelt, kikapcsoltam minden áramforrást, de már sikerült megoldani. A probléma annyi volt, hogy az energiatakarékossagnál kellett kikapcsolni valami gyors bekapcsolást. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. márc. 22. 16:06
 13/13 anonim ***** válasza:

"kikapcsoltam, a táppal együtt. Hazajöttem, és az fogadott, hogy megy 50 perce..."


Hát nekem ez azt jelenti, hogy be volt kapcsolva a gép, mikor hazaértél.

Jó poén volt. :)

2018. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!