Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik olyan szűrőprogram,...

Létezik olyan szűrőprogram, ami a társkeresőkön a hamis profilokat kiszűri vagy elemzi vagy megkérdőjelezi (valami)?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Még is mi alapján döntené el egy program hogy a te profilod hamis vagy nem??

Még a Badoo-n sem...

2018. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég szomorú...
2018. márc. 24. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod ez elég szomorú, akkor ez azt jelenti, hogy te önként és dalolva tennéd ki magánéleted minden egyes apró részletét a világhálózatra. Aztán hogy azt mire használja mindenféle jöttment, az már lényegtelen. Többek között az általad felvázolt dolog is lehetséges volna ez által az esetlegesen felmerülő jogi következmények nélkül.
2018. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sokszor a képre rákeresve találatok száma elég sokat segít.
2018. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebből élnek a társkereső cégek-oldalak.
2018. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj egy általános kapcsolatfelvevő első levelet. Ezt nem kell többször megírnod. Minden hirdetésre ezt küldöd el. Ha erre válaszol valaki, akkor az feltehetően nem kamu. Onnantól írhatsz neki személyre szabottan újabb és újabb leveleket.

Én is így tettem annak idején. Több levelezős és jó néhány személyes ismerkedésem volt így, kisebb nagyobb sikerrel. Volt, akivel csak egy randi sikerült, volt akivel pár hetes, hónapos ismeretség lett. Második nejemet így ismertem meg, évek óta boldogan élünk, van két csodálatos gyerekünk!

A személyes találkozás után is sokat írogattunk egymásnak a randik között. Nagyon jól meglehet ismerni egymást, ha levelezik az ember!

(habár, mi mindketten élőben is nagyon sokat beszélgetünk.)


Aki keres talál is!

Sok sikert kívánok!

2018. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sajnos csak kevés olyan oldal van, ahol lehet értékelni a felhasználó valódiságát. És még mindig nem tudhatod, hogy nem további kamuprofilokról kapott pozitív értékelést, vagy épp az oldal üzemeltetőitől.

Vannak olyan oldalak, ahol a "beragadt" tagokat is a frissek között hozzák. Megtaláltam pár ismerős profilját, tudom róla, hogy azóta már házas, 2 gyereke van, de az oldal még mindig kidobja a találatok között. Egyszerűen azért, mert nekik az éri meg, ha minél több profil van. Az, hogy az döglött vagy kamuprofil, nem számít. A lényeg, hogy te fizess elő legalább 3 hónapra

2018. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!