Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van gyakran "Reboot and...

Miért van gyakran "Reboot and Select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and press a key. " hibaűzenetem?

Figyelt kérdés

Már idén jó sokszor volt. Egyszer csinálta ezt tavaly vagy tavalyelőtt. Kékhalálom csak egyszer volt normális, de olyan vírusom volt már ami 15 percenként hamis kékhalált csinált.

5 éves lehet a gépem, Win7 fut rajta.



2018. márc. 31. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hibaüzenet hanem nem találja a vinyót. Ennek az oka legjobb esetben kilazult csatlakozó rosszabb esetben vinyó hiba.Nekem előfordult olyan hogy a pendriveot benne hagytam és a boot sorrend USB-n állt de mivel nem volt rajta oprendszer ugyanezt írta ki nem lépett át a vinyóra.
2018. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs bent sem pendrive sem CD/DVD. Szerintem a vinyómmal van baj. Vagy talán attól lehet hogy néha "meglökődik" a gép mert nem a legstabilabban van elhelyezve.
2018. márc. 31. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha menet közben lökődik meg az nem túl jó a hdd-nek

Minden esetre ellenőrizd a csatlakozót, meg nézz egy hard disk sentinelt

2018. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem vagy a belseje dzsuvás vagy vírus, mostanában ritkábban csinálja, de lefagyni most is szokott.
2018. ápr. 17. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha koszos attól nem ír ki ilyet. Az a "vírus" meg inkább szektorhiba
2018. ápr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!