Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt mi okozhatta?

Ezt mi okozhatta?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsoltam a PC-t (Windows 7-et használok), ezt írta ki:

"Az asztal előkészítése..."

Nem értettem, mert ilyen még sosem volt. Majd hosszú percekig sötét volt a képernyő, ezért újra kellett indítanom a gépet, ekkor helyreállt minden.

Mi volt ez, és hogyan tudnám a jövőben elkerülni?



2018. ápr. 9. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 1x volt probléma az még nem nagy baj. Majd ha 2-3-4x akkor kezdj el gondolkodni mit lehet csinálni. (Lehet hogy valami 1x-i betöltési hiba.) Ha többször is előfordul: az a biztos hogy újra telepíted a windows-t (vagy ezzel együtt frissítesz 10-re)
2018. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez volt az első, de egy tavalyi winchester hiba miatt szinte hipochonder lettem és minden furcsaság megrémít. Az új winchester még egy éves sincs, maga a gép viszont 6 éves. Direkt nem akartam a Windows 10-re frissíteni, mert már megszoktam a 7-est, de ha új gépet veszek, arra már valószínűleg 10-est telepítek.
2018. ápr. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!