Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10-en be tudom állítan...

Windows 10-en be tudom állítani hogy az olyan programok elindításánál amihez admini jogosultság kell, ne írja ki folyton hogy Engedélyezi hogy ez az ismeretlen gyártótól származó alkalmazás módosításokat hajtson végre az eszközön?

Figyelt kérdés
Apróság, de engem nagyon zavar, hogy szinte az összes játékom indításánál rá kell nyomni az Igen-re :/

2018. ápr. 20. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Tegyük fel, hogy igen. Mit kezdesz utána azzal a töménytelen mennyiségű felszabadult idővel?
2018. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki kell kapcsolni az UAC-t.


Vezérlőpult - Falhasználói fiókok - ismét felhasználói foókok majd ebben az ablakban a csúszkát lehúzod az aljáig...


[link]

2018. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 ez nem az időről szól, de köszönöm a hozzászólásodat.

#2 köszi szépen :)

2018. ápr. 20. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kikapcsolásnál azt is vedd figyelembe, hogy innentől _semmilyen_ módosításról nem kapsz figyelmeztetést. Arról sem, amit nem magad indítottál el a gépen. Szerintem nem éri meg.
2018. ápr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül belátom, tényleg nem éri meg kikapcsolni :/ köszönöm a segítséget. :)
2018. ápr. 21. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
"Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál!"
2018. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 jó... :D
2018. máj. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!