Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Svchost . Exe - inditás után...

Svchost . Exe - inditás után 2perc és leáll, majd ujra beindul-virus lesz (gonmdolom) 50%+proci hasznalat, teendo?

Figyelt kérdés

virusirtot futattam a keszitoi eleg jok voltak-feladatkezelobol az eredeti svchost.exe re mutat, de nem hiszem h az-hisz 0%proci hasznalaton szokott lenni, edig nem volt ilyen gond az svchost-al-tegnap letoltes... és jah kaptam egy cuccost


szoval avast nem talalt semmit -torolni gondolom csak eredetit tudnam (eredeti svchost-ot)-de ha mindennek a vege fele leszek kk utso elottikent megprobizom

teendo? gondoltam merevlemez csupaszitasra, de az ... utso lehetoseg


2018. ápr. 29. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:

most vettem eszre ketto svchost.exe fut, miutan 2 percnel kikapscolt-gondolom az eredeti,

feladat kezelo folyamatok menu egyiknek se latja a nevet, reszleteknel mind2nek van neve, de ua a tarolo hely (windows/sys64)

és az egyik 10-70%prcoit hasznl masik meg normalisan mukodik, ha lelovom a 10-70%proci fogyasztom ugyanugy kikapcsol a windows, mint ahogy a sima svchost kilovesenel kene kikapcsoljon-win10 64 bit


ui: 2 percnel mikor kikapcsol a svchost(gazdafolyamat)

akkor bejon az ablak h progi bezarasa-ha ranyomok m1 h mivan kikapcsol a gép am már fél oraja nem nyomtam rá, és mukodik,

2018. ápr. 29. 11:10
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és oránként féloránként random megnyit egy honlapot, ami tegnap tortent letoltes futatas, amit akartam az megvan de jottek nemkivanatos cucok is.. pl: chrome megvaltozott azt egy hard resettel visszahoztam
2018. ápr. 29. 11:21
 3/8 A kérdező kommentje:
+1 feladatkezeloben azt irja h felhasznalo:nevem, mikor ott sytem-nek kene lenni
2018. ápr. 29. 11:48
 4/8 A kérdező kommentje:
3. -ra marmint gondolom h ott systemnek kene lennie
2018. ápr. 29. 11:50
 5/8 A kérdező kommentje:
m1 ujra teszem-ha a rendszerinditaskori virusirtasnal sem csinal semmi az avast
2018. ápr. 29. 12:12
 6/8 A kérdező kommentje:
+ha beirom h farbar -egy valami ami elvileg viszahozza a svchost.exe-t akk kikapcsol minden bongeszo-undorito ember volt aki ezt a virust csinalta
2018. ápr. 29. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
elég sokat írogatsz. Na mindegy. A lényeg az, hogy svchostból a 2 elég kevés, kb. 10-20 darab minimum kéne, hogy legyen. Az a windows szolgáltatások folyamata. Minden szolgáltatás egy példány. Futass egy NORMÁLIS vírusírtót is, és nézd meg a telepített szolgáltatásokat, hogy van-e köztük olyan, aminek nem kéne (na jó, ezt inkább profira bíznám). A leállás hiba miatt lehet, és azért indul újra, mert a legtöbb szolgáltatás úgy van beállítva, hogy hiba esetén újraindítás. Esetleg egy rendszer-visszaállítást csinálhatnál még, ha nem volt.
2018. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már m1 ujratettem, amik kelletek mentetem vagyis jah
2018. máj. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!