Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » WIFI Hotspot veszélyes?

WIFI Hotspot veszélyes?

Figyelt kérdés
Az rendben van ha én csatlakozok más által megosztott hálózatra az veszélyes, mert rajta keresztül folynak át az adatok. De ha az én készülékemen keresztül folyik át akkor az veszélyes? És ha tegyük fel a személynek nincs vírusírtója és van valami kárrevője, az veszélyt jelent - e rám ilyenkor?

2018. máj. 13. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A beállításaidtól függ, hogy megosztasz-e valamit a hálózaton. Általában nem veszélyes.


Azonban abból lehet problémád, ha valami illegálisat csinálnak a te telefonodról. Ilyenkor a te telefonod látszik csak, jogilag is felelös vagy a kimenö adatokért.

2018. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz, ez nem jutott eszembe de valóban. Szerencsére ez a veszély az adott esetben nem állt fenn, láttam mire használja, de egyébként jó tanács! Köszönöm
2018. máj. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!