Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a telefonom...

Hogyan tudom a telefonom zárolási mintáját megváltoztatni adatvesztés nélkül?

Figyelt kérdés
A google készülékkeresőn próbálkoztam de itt nincsen semmi lehetőség erre, egy másik alkalmazás meg nem támogatja a készülékem.

2018. máj. 30. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Beírod a régit és adsz meg újat.
2018. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem leírni hogy a régit nem tudom.
2018. máj. 30. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizony így jártál.
2018. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy hogy jártam, hanem az hogy van-e lehetőség arra hogy visszaállítsam adatvesztés nélkül.
2018. máj. 30. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tudod a zárolási mintát, akkor jön a második lehetőség: PIN kód vagy jelszó beírása, ha azt sem tudod és zárolod a telefont, akkor még mindig ott van az, hogy a rendszer elküld egy linket az email címedre. Ha az email címedhez tartozó jelszavadat sem tudod, akkor ha van beállítva másodlagos email cím, vagy telefonszám, akkor oda is küldhetsz egy jelszó reset-et ...persze a telefonszámra való küldés esetén át kell rakni a SIM kártyát egy másik telóba. Ha a SIM kódodat sem tudod, akkor légyszi sétálj be a rendőrségre, nem kell bevallanod, hogy loptad, elég azt mondanod, hogy találtad.
2018. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Humoros. A saját telefonomról van szó és egyébként ha azt mondom hogy találtam gondolom lefoglalják és megkeresik a gazdáját, a megtalálóval nem foglalkoznak.

Szóval a telefonomon nincs lehetőség a jelszavas lezárásra ( a régi telefonomon ez lehetséges volt ).

Az e-mail jelszavamat azt tudom, csak a mintázatot felejtettem el. Szóóóval itt nincs semmi ami segítségemre lehet? [link]

2018. máj. 30. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elrontod 5x a mintát, akkor pin kódot fog vagy jelszót kérni. Szóval feloldod a pin kódos megoldással, ha azzal sem jön össze, mert azt is elfelejtetted, akkor felajánlja az email címmel való bejelentkezést. Ha bejutottál a telódra, akkor a beállításokban már le tudod cserélni a zárolási mintát.
2018. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem dobja be a pinkódos megoldást, csak annyit tudok csinálni, hogy megpróbálom és utána 30 másodpercenként próbálkozhatok 1x és itt megáll a tudomány. Nokia telefonom van Android 8.0 rendszerrel.
2018. máj. 30. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem használod az ujjlenyomat olvasót?
2018. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!