Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes vírusirtót...

Milyen ingyenes vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig az az én, anyum apum és a nagyi gépén is Eset Smart Security volt újságkódokkal, de mostanában nem nagyon vagyok otthon, el szokom felejteni beírni nekik az új kódot, és akkor már lejár. Van hogy 1-2 hétig van lejárva, de volt már hogy fél évig is.


Valami ingyenes kéne minden gépre (Windows 7 van rajtuk), amivel nincs probléma, nem dobál fel felesleges értesítéseket, reklámokat.

(a microsoft vírusirtója kizárva, az összes gépen le van tiltva az update, és az nélkül pedig nem frissül a vírusdefiníciója)

Nem gyenge gépek

Az enyémben 8gb ram van i5 procival

Anyuéban és apuéban i3 4gb ram

Nagyiéba pedig Core2Duo és 4GB ram.



2018. jún. 4. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az én gépemen szokok torrentezni (ncore), de azon kívül mindegyik gépen csak netezve van (Fb, youtube, hírek..).
2018. jún. 4. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaspersky
2018. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Comodo Free Antivirus


[link]


Nekem nagyon bevált.

2018. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

De tuti az összeset fogják mondani, mert kinek ez, kinek az... :))

2018. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!