Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne hívogassanak állandóan?

Figyelt kérdés

Tegnap rendeltem neten egy terméket. A rendeléshez csak a nevemet, telefonszámom és email címem kellett megadni, mert oda volt írva, hogy fel fognak hívni másnap a termékkel kapcsolatban.

Másnap állandóan nem normális telefonszámokról hívogatnak, az egyiket felvettem de nem szólt bele senki.

Letiltottam a számot, de fél óránként mindig egy új számról hívnak mert az előzőeket ugye letiltottam.

Utána néztem milyen számok lehetnek ezek és ugyan erről az esetről olvastam itt:

[link]


Az oldal ahol találtam a terméket:

[link]


Mit tehetek annak érdekében, hogy ne zaklassanak tovább?

Mire jó ez? Kamu volt az egész?



2018. jún. 5. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindig és mindig újabb számról hívnak akkor sokmindent nem tehetsz. Máskor idegen oldalon ne add meg a számod, most meg max minden számot tiltasz ami nincs a névjegyzékben, hátha abba marad idővel. Hátrány, hogy így senki olyan nem fog tudni elérni akinek nincs elmentve a száma
2018. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül, ez a cikk olyan kamu, mint ide lacháza :D süt róla, hogy csak próbálják rádtukmálni a cuccot.


Egyébként valószínűleg automatán keresztül hívnak, és nem figyel az operátor, hogy mikor kapcsolsz. Akkor jellemző ez, hogy nem szól bele senki.

Ha kell a cucc, akkor tűrd a hívogatást. Normális esetben azt mondanám, hívd fel az ügyfélszolgálatot, de ezen a honlapon, ahova átirányítanak, még csak egy kapcsolat menüpont sincs... sőt, semmilyen impresszum, pedig kötelező lenne megadni a cégadatokat.

Innentől kezdve nem bíznék benne a helyedben, bármennyire csábító.

2018. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!