Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beszéltem egy külföldivel...

Beszéltem egy külföldivel messengeren. Ez mit jelent, hogy így fordítja?

Figyelt kérdés

Mondta,hogy arabul leírja a nevem. Aztán beszélgetés vègèn betettem a google fordítóba és azt adja ki,hogy "Keep me logged" .


Igye ez nem feltörès? MI ez help valaki segítsen.


2018. jún. 22. 02:04
 1/7 A kérdező kommentje:
ابموكى ezt írta arabul
2018. jún. 22. 02:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megnyitod ezt az oldalt: [link]


Látsz olyan eszközt ami nem a tied? Ha igen akkor jelentkeztesd ki a mellette lévő három pöttyös gombbal és változtass jelszót. Meg ha tényleg feltörték akkor érdemes víruskeresést csinálni pl Malwarebytessal (és ha már van fennt vírusírtó akkor azzal is) mert ilyenkor nem a Facebook szervereit törik fel, hanem a géped/telefonod/kitrükköznek kamu belépő oldallal/stb. Érdemes a dupla faktoros azonosítást is meggondolni, ami kicsit macerás lehet, de növeli a biztonságot.

2018. jún. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami olyasmire tippelnék, ha esetleg az előző válasz szerint semmi köze nem lenne feltöréshez, hogy nem tudta/akarta leírni a neved ezért kimásolt vmi random szöveget (bejelentkezve maradok) egy arab bejelentkezési oldalról mert "úgyse veszed észre".
2018. jún. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Erdekes,mert irtam neki hogy egy ismerosom megtanitotta leirni a nevem arabul. Erre o mondta h irjam le ,es majd kijavitja. Aztan ezt magatol leirta. Google forditoban tenyleg fura ,hogy a keep me logged in facebook ot irja ki. De van egy fordito ,ahol meg azt irja hogy daddy's .

Amit irtal azt meg akkor elleneriztem,nem volt ott mas helyrol valo bejelentkezes, most sincs.

Nagyon ijesztoen hangzik hogy a gepemet torte volna fel... de ez igy abszurd,nem ? Hogy ir egy szot masik nyelven,es az vmi hack lenne . Ennyi erovel magyarul en is irhatnam,hogy "tartsd bejelentkezve" ...ez nem link ,,csak egy szo.

2018. jún. 22. 09:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki még tudna írni ezzel kapcsolatban?
2018. jún. 22. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
يجب على الموظفين غسل اليدين
2018. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi koszi.
2018. jún. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!