Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudok új facebook...

Miért nem tudok új facebook fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

régebben volt fent facebook-on pár telefonbetyárkodós hülyegyerekes videó, de csak ismerősöm adta meg ismerősei számait és azt hivogattam. Valaki jelentette, és tiltották akkor egész fiókot teljesen. Utána csináltam egy újat, amit tudtam még pár liveozás elejéig használni, amíg én magam nem töröltem le, hogy egy újat csinálhassak.


Azóta próbáltam 2 új fiókot is létrehozni más email címekről, de mindig azt írja ki, hogy:


"Jelenleg nem tudod használni a Facebookot.


Folyamatban van a fénykép ellenőrzése, amelyet elküldtél nekünk.


Mindig nagyon ügyelünk a biztonságodra, ezért addig nem fogod tudni használni a Facebookot."


És csak leokézni lehet, és a fiókba se enged be. Feltöltöttem magamról egy hiteles profilképet, de valamiért már 2 napja is ez az üzenet fogad engem. Lehetséges, hogy teljesen ellehetetlenítették ezt az IP címem, hogy soha többet ne tudjak fiókot létrehozni? Létezik egyáltalán ilyen?


Nekem ez már több, mint érdekes. Sose csinált velem eddig ilyet még a facebook...


Segítsetek kérlek benneteket, hogy mi lehet a probléma!


Köszönöm előre is!


32/F



2018. júl. 1. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Négy dologgal azonosít téged a foskönyv: e-mail cím, telefonszám, IP cím, böngésző sütik. Ezeket mind cseréld le, ne adj meg hasonló adatokat (az előző profilhoz képest) és garantált a siker.
2018. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor vehetek új sim kártyát ha jól értelek, többi pedig megoldható házilag is... :D

Köszi a választ!

2018. júl. 1. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj priv-be üzit, és csinálok neked egyet új e-mai címmel, olyan névvel amit szeretnél...(Utána megváltoztathatod a jelszókat + minden, és nyugodtan használhatod ;)
2018. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!