Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki seed szervert...

Ha valaki seed szervert bérelt annak van valami félnivaloja a razzia miatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha legális tartalmakat seedeltél, akkor természetesen nem.
2010. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Figyelj arány javitás miatt volt 2 honap ilyen, ami fent volt a letöltö oldalon, semmi több.
2010. jún. 17. 20:16
 3/11 A kérdező kommentje:

Kérdés h legális tartalom-e ami fent van, mert ugyan miért volt razzia?

Nagyon remélem napokon belül vissza áll a dolog.

2010. jún. 17. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
a seed szerveredet ne reklámozd, mert több börtönt kiszabnak rájuk, mint az oldal üzemeltetőkre, mert a te kis zservereden ténylegesen rajta van az ellopott jogsértő tartalom!
2010. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amit használtam szerót azt is elvitték, vagyis nem tudok róla smmit se tegnap dél óta,gondolom annak is annyi, volt rajta pár filmem stb de nem hiszem hogy van félni való,szerintem a tulajdonos nem őrizgeti a felhasználók adatait.
2010. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem amugy ennek már 1 éve, csak a baj ott van ahogy a pénzt kellett utalni, ahol cim minden névval együtt megvan, remélem nem tartották meg .
2010. jún. 17. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Mai hír szerint az összes adatot is, nemcsak a szervereket, vagyis a felhasználók adatait is. Ehhez nem kell kommentár.
2010. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ma 20:43 összes adatot,de ha nincs adat a felhasználókról akkor hogy? nem írtam alá hivatalosan semmit,nem beszéltem,nem kötöttem még szóbeli szerződést se senkivel,innentől nem tudnak mit kezdeni, meg amúgy egy szerver teremnek hány száz felhasználója lehet? és 50 szervert foglaltak 500 tera cuccal, az hány ezer ember lehet? ha mindenkit elővennének szerintem a syma csarnok is kicsi lenne a tárgyalásra
2010. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Állítólag csak pénzbüntetés lesz a felhasználóknak.
2010. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:24


ezt a jogvédők már 2-3 éve tervezgették, hogy milyen büntetőtarifák lesznek, és a lefoglalás menetét is már régóta kitervelték.


ne aggódj, mindenki elnyeri méltó büntetését! (mert ezt is megtervezték már jó előre, figyeltek mindenkit az állam pénzén)

2010. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!