Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan szedjem le a Win32/Zpev...

Hogyan szedjem le a Win32/Zpevdo. A vírust? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem is jön hogy elhiggyem. Maéwarebyte van a gépen, egyenlőre a trial verzió. Végigfuttattam az egész gépen még a tegnap. Ma kipróbáltam az Emsisoft Emergency Kit Portable alkalmazást. Gondoltam végigfuttatom a gépen. Keresés közben ment a Malwarebytes és az Windows Defender (Windows 10-em van). A Malwarebytes tlepités után hagyta a Defendert is működni. Egyszer csak a Defender virust jelez, pontosabban ezt: Trojan:Win32/Zpevdo.A

Az elérési út: C:\Users\istvan\AppData\Local\Temp\EmsisoftEmergencyKitPortableTemp\tmp00000417\tmp006913ac


Ebből arra következtetek, hogy az Emsisoft nyitotta meg valamelyik fájlban de a Defender nem ajánlott semmit az eltávolítására és amikor megnéztem azt jelezte, hogy nincs veszélyforrás.

Most akkor mi a teendő, mivel próbálkozzak?



2018. júl. 14. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Fals pozitív, ne foglalkozz vele.

Egyszerre 3 vírusirtó meg ne legyen a gépen, a Defender meg az Emsisoft mehet a kukába.

2018. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le:

[link]

2018. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!