Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook feltores?

Asapferg kérdése:

Facebook feltores?

Figyelt kérdés
Letezik olyan megoldas, hogy tetelezzuk fel belepnek a facebook fiokomba, es teljesen lathatatlanul, leellenorizhetetlenul teszik? Tegyuk fel semmi tervuk, csak figyelni akarjak a beszelgeteseimet. Ha van, akkor letezik erre megoldas? Koszonom

2018. aug. 23. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakértelem, kellő türelem, meg egy normális gép. Ezek birtokában megoldható
2018. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nem számodra. Illetve ha nem vagy terrorista, akkor lóphaszt sem érdeklnek a beszélgetéseid. :)
2018. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el a te profilod nem ér senkinek annyit, ha 2 faktoros beléptetést használsz (SMS vagy telefonos megerősítés) akkor főleg nem. Ennyi pont elég ahhoz is, hogy valaki komoly pénzeket keressen.
2018. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Simán, de célzottan szinte lehetetlen.

Tehát elindítom a random generátort ami random profilokkal, és random jelszavakkal próbálkozik.

Ha egy konkrét profilra próbálkozna, a fész kb a tizedik kísérletnél kizárna.(És persze megjegyezné az IP-m a következő alkalomra!)

2018. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Egy profil 75 cent.

2018. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a problema, hogy sajnos van akit erdekelhetek annyira most.... es epp errol van szo, hogy ha nem jovok ra hogy beleptek es olvassak amit irok az nem lenne tul jo... viszont az mar kicsit mas helyzet, hogyha ezt hasznalnak ellenem nem?
2018. aug. 23. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Ne aggódj. Egy konkrét profilt szinte lehetetlen feltörni. Ez alatt azt értem, hogy ha valaki konkrétan a tiédet szeretné feltörni, az szinte lehetetlen, hacsak személyesen nem ismer annyira téged hogy rájöjön az e-mailra és a jelszóra.

2018. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moldván istván válasza:
Sziasztok nekem is ez lenne kérdésem ha valaki tud segíteni irjon
2019. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!